Aktek Asma Tavan Firmamız Hakkında

Aktek Asma Tavan Firmamız 2007 Yılında Sincan /ANKARA Bölgesinde Kurulmuştur. İnşaat Sektöründe Asma Tavan Üretimi ve Uygulayıcsıı Olarak Faaliyet Göstermektedir. Sektörde Uzun Yıllar Çalışmış, Tecrübe ve Deneyimleri İle Firmamızın Kurucu ve Genel Müdürü Mehmet AKTAY’dır. Firmamızın Sektöründe Aranan Bir Firma Olması ve Firmamızın Büyüyüp, Gelişmesinde Sonsuz Katkılarından dolayı, Firmamızın Kurucucu ve Genel Müdürü’ne Teşekkür Ederiz..

Aktek Asma Tavan Firmamız. Kurulduğu Günden Bugüne Kadar, Müşteri Odaklı Çalışmayı ve Müşteri Memnuniyetini Prensip Edinmiş. Hedefleri Doğrultusunda Yürüyen, Sektöründe Adından Söz Ettiren Bir Firma Olma Gururunu Yaşamaktadır.

Hem Üretmiş Olduğumuz Ürünlerin Kalitesi, Hem de Firmamızın Bünyesinde Çalışan Uzman ve Tecrübeli Ekibimiz ile Kalite ve Hizmette, Sınır Tanımamaktayız.

Bizim İçin Müşteri Memnuniyeti Bizi Biz Yapan Yeğane Değerlerimizdendir. Siz Varsanız Biz Varız.

Aktek Asma Tavan Firması Olarak, Türkiyenin İnşaat Sektöründe Çok Hızlı Gelişen, Değişen ve Küreselleşerek Ekonominin Temellerini Oluşturan Yapı Taşıdır. 

İnşaat Sektörü Hem İç Piyasalarda Hemde Dış Piyasalarda, Varlığını Kabul Ettirmiş, ve Takdir Toplayan Başarıları Hak Etmiş Bir Ülkedir. 

Türkiye İnşaat Sektöründe Adından Söz Ettiren Bir Ülke olup; İhracatta Oldukça Büyük Pazar Payına Sahiptir. Yerli Ürütimlerin Daha da Canlanması Arz – İlişkini Artırmış olup; Üretim alanındaki Yenilikler Yapmayı ve Yeni Pazarlara Açılmayı Bir İhtiyaç Haline Getirmiştir.

İnşaat Sektörü, Ulusal ve Uluslararası Piyasalarda Pazar Payı Büyük Firmaların AR-GE Çalışmaları ile Rekabete İmkan Tanıyan Hem Üreticinin Hem de Tüketicinin Yüzünü Güldüren Sektördür. 

Aktek Asma Tavan Firması olarak, Bu Yükselen Ekonomide AR- GE Çalışmaları, Kaliteli Ürün (TSE Belgeli) ve Kusursuz Hizmet İle Bu Pastadan Dilimini Almakta ve Yoluna Devam Etmektedir.

Sektörün Getirdiği Yeniliklere Ayak Uyduran Firmamız. Asma Tavan, Duşakabin, Cambalkon,PVC Doğrama, Çelik Kapı, Menfez ve Mobilya Sektörlerine Girerek , Faaliyet Alanlarını Genişletmiş ve  Hedefleri Doğrultusunda İlerlemeyi İlke Edinmiştir.

Aktek Asma Tavan Firması olarak Sektörde Öncü Olmak, Faaliyet Gösterdiğimiz Asma Tavan, Gergi Tavan ve Diğer Ürün ve Hizmetlerde Önce Ankara İlinde Sonra Türkiye Genelinde Aranan Firma Olmak, İnşaat Sektörü olarak Uluslararası arenada Tükiyeyi Daha İyi tanıtmak ve Ülkemizin İnşaat Sektöründe Gelişmesine Katkı Sağlamaktır.

Aktek Asma Tavan Firması Olarak, Müşterilerimize Uygun Fiyata Kaliteli Ürün Sunmak, Hizmette Müşterinin İsteklerine Cevap Verecek Tecrübeli ve Kalifiyeli Eleman Yetiştirmek ve Olumlu Geri Dönüşler Alabilmektir.

Aktek Asma Tavan firması, misyon ve vizyonu doğrultusunda ilerlerken, gerek müşteri, gerek personel olsun, insan odaklı çalışma sistemini oluşturmuş, merkezde odak noktasını insana değer olarak belirlemiş, ilke olarak müşteri memnuniyetinin başarılara getireceği hususuna inanmıştır. 

Sadece inanmakla değil, müşteri memnuniyetinin, artışları arttırdığı ve potansiyel finans kaynaklarının çeşitliğine etken olduğu gözlenmiştir. Genişleme ve ilerleme yolunda firmamızın hedeflerini belirlemede, temelleri oluşturmuştur.